Przeprowadzki osób prywatnych

Oferta naszej firmy dotycząca przeprowadzek osób prywatnych została przygotowana w ten sposób, aby nasi Klienci mieli możliwość skorzystania z pomocy profesjonalistów na każdym etapie relokacji mienia. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda, nawet najmniejsza przeprowadzka jest procesem skomplikowanym, wymagającym od organizatorów opracowania szczegółowego harmonogramu oraz wielu godzin ciężkiej pracy. To właśnie dlatego nasze usługi staramy się świadczyć kompleksowo, dając Państwu możliwość skorzystania z pełnej oferty lub wspierając naszych Klientów jedynie w wybranych etapach przeprowadzki.

Naszym Klientom oferujemy między innymi: demontaż oraz montaż mebli i wyposażenia mieszkania, zniesienie oraz wniesienie mienia i rozstawienie w miejscu docelowym, załadunek i wyładunek z samochodów, zabezpieczenie mienia na czas transportu, prace porządkowe po przeprowadzce, wywóz odpadów wielkogabarytowych na składowisko.

Nasza firma posiada pełną polisę ubezpieczeniową, zapewniającą naszym Klientom ubezpieczenie każdego etapu przeprowadzki. W ramach naszej oferty, nasi Klienci otrzymują również bezpłatnie kartony do pakowania.